Doğa Sigorta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusunu Everest Otizm Spor Kulübü ile Birlikte Yaşadı

The following two tabs change content below.
Aslan Doga 150x150 - Doğa Sigorta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusunu Everest Otizm Spor Kulübü ile Birlikte Yaşadı
Galatasaray Doğa Sigorta takımı maskotu Aslan Doğa olarak, siz renktaşlarıma Doğa Sigorta blog sayfasında takımımız, etkinliklerimiz ve kendimle ilgili yazılar yazıyorum.

Doğa Sigorta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Everest Otizm Spor Kulübü öğretmenleri, öğrencileri ve velileri ile birlikte kutladı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen kutlamada Doğa Sigorta’nın isim sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı oyuncularından Caner Erdeniz’e de sürpriz doğum günü kutlaması organize edilirken, tüm oyuncular ve misafirler oldukça keyifli vakit geçirdiler.

Geride bıraktığımız günlerde Doğa Sigorta’ya ait locada, Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçını izleyen Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da Doğa Sigorta’nın misafiri oldular. Kendilerine ait olan bu özel günde Aslan Doğa ile doyasıya eğlenen çocuklar, tüm misafirlerin takdirini toplayan bir jimnastik gösterisi de sundular.

Doğa Sigorta’nın desteğiyle gerçekleşen organizasyona, Galatasaray Doğa Sigorta Baş Antrenörü Sayın Ertuğrul Erdoğan ve Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya da katılım sağladılar. Çocukların ve misafirlerin takım oyuncuları ile tanışma fırsatı bulup birlikte basketbol oynadıkları organizasyon ile ilgili; “Bugün çok özel bir gün. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda otizmin farkındalığını arttırmak amacıyla sporcularımız ve çocuklarımız ile bir araya geldik.” açıklamasında bulunan Ömer Yalçınkaya sözlerine; “Bu bize oldukça moral veren, motive eden bir ortamdı. Gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde devam etti.

Bu keyifli ortam, Galatasaray Doğa Sigorta oyuncularından Caner Erdeniz’e düzenlenen erken sürpriz doğum günü kutlaması ile taçlandırıldı. Antrenman öncesinde doğum günü sürprizi ile karşılaşan Erdeniz; “Doğum günüme daha iki gün var ancak burada bir sürpriz yapılması çok hoşuma gitti. Galatasaray ve Doğa Sigorta ailesine çok teşekkürler, çok mutlu oldum.” dedi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarla vakit geçirmenin çok keyifli olduğuna değinen Caner Erdeniz, organizasyondan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek sözlerini noktaladı.

Bayram coşkusunu tüm misafirlerine yaşatan Doğa Sigorta, yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorlukları kapsamında çocuklara ve gençlere daha iyi bir gelecek sunma arzusunu her fırsatta vurgulamaya devam ederken, sporun sevilmesi için her türlü desteği vermeyi de sürdürecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X