Doğa Sigorta, Everest Otizm Spor Kulübü Öğrencilerini Ağırladı

The following two tabs change content below.
Aslan Doga 150x150 - Doğa Sigorta, Everest Otizm Spor Kulübü Öğrencilerini Ağırladı
Galatasaray Doğa Sigorta takımı maskotu Aslan Doğa olarak, siz renktaşlarıma Doğa Sigorta blog sayfasında takımımız, etkinliklerimiz ve kendimle ilgili yazılar yazıyorum.

Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri, 13 Nisan Cumartesi günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldular. Otizm Farkındalık Ayı kapsamında gerçekleşen ziyarette; çocuklar hem maç heyecanına ortak oldular hem de Doğa Sigorta’nın isim sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı’nın maskotu Aslan Doğa ile keyifli vakit geçirdiler.

Spor, müzik, sosyalleşme, özel eğitim, yaşam liderliği gibi geniş bir yelpazede eğitimlerini gerçekleştiren Everest Otizm Spor Kulübü; eğitmenleri ve öğrencilerinin katılımıyla kendileri için ayrılan locadan maçı takip etti. Oldukça anlamlı olan bu günde, Everest Otizm Spor Kulübü tarafından hazırlanan çiçek ve plaket, Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler’e takdim edildi. Seda Güler; ilerideki günlerde çocuklarla birlikte Galatasaray Doğa Sigorta’nın antrenmanının ziyaret edileceği ve oyuncularla çocukların bir araya geleceği müjdesini de verdi.

Otizmli bireylerin, toplumun bir parçası olduklarının bir kez daha hatırlandığı ve farkındalığın önemine değinildiği bu günde, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya da çocukları yalnız bırakmadı. Eğitmenler ve öğrenciler ile birlikte maçı takip eden Yalçınkaya; değerli misafirleri ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geçtiğimiz yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Spor Kulübü ile amatör branşlar için imzalamış olduğu sponsorluk anlaşması ile de; spora verdiği desteği ve gençlere daha iyi bir gelecek sunma arzusunu her fırsatta vurgulayan Doğa Sigorta, projelerini aynı hızda sürdürüyor. Daha güçlü ve mutlu toplumların spor ile elde edilebileceğine inanan firma; gençlerin sporu sevmesi için her türlü desteği önümüzdeki günlerde de vermeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X