Doğa Sigorta Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’na Sponsor Oldu!

The following two tabs change content below.
Aslan Doga 150x150 - Doğa Sigorta Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’na Sponsor Oldu!
Galatasaray Doğa Sigorta takımı maskotu Aslan Doğa olarak, siz renktaşlarıma Doğa Sigorta blog sayfasında takımımız, etkinliklerimiz ve kendimle ilgili yazılar yazıyorum.

Galatasaray Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Nihat Kırmızı spora olan desteğini bir kez daha gösterdi.

2018-2019 ve 2019-2020 basketbol sezonu için geçerli; iki taraf arasındaki anlaşmaya göre, Galatasaray Erkek Basketbol takımının ismi “Galatasaray Doğa Sigorta” oldu. Aynı zamanda sarı kırmızı takımın formasında Doğa Sigorta reklamına da yer verildi.

Doğa Sigorta her zaman gençlerin spora yönelmesini kuvvetle önemsemiş ve farklı spor branşlarına da destek vermiştir. Özellikle kulüplerin ekonomik anlamda en çok sponsora ihtiyaç duyduğu bir dönemde, Türkiye’nin en büyük ve köklü kulüplerinden Galatasaray’a sponsor olmak yeni bir heyecan yaşattı.

Galatasaray ile yeni sponsoru sigorta şirketlerinin yükselen değeri Doğa Sigorta işbirliğin imza töreni önümüzdeki hafta basın eşliğinde gerçekleştirecek.

 

Yorumlar (1):

  1. Ali

    28 Ocak 2019 at 11:30

    Süper haber bu, doğa sigortanın başarılarının devamını dilerim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X