Doğa Sigorta Kıdem Plaketleri Wyndham Grand İstanbul Levent’te Gerçekleşen Törende Yöneticilere Takdim Edildi

The following two tabs change content below.
Doga Sigorta Prof 150x150 - Doğa Sigorta Kıdem Plaketleri Wyndham Grand İstanbul Levent’te Gerçekleşen Törende Yöneticilere Takdim Edildi
Güncel konuları ve sektörel gelişmeleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda hayatın içerisinden bilgiler sunan bloğumuz her zaman sizinle!
Doga Sigorta Prof 150x150 - Doğa Sigorta Kıdem Plaketleri Wyndham Grand İstanbul Levent’te Gerçekleşen Törende Yöneticilere Takdim Edildi

Yazarın En Son İçerikleri - Doğa Sigorta (Hepsini Gör)

Doğa Sigorta yöneticileri 2022 yılının ilk yarısını değerlendirme, hedef gerçekleştirme ve hareket planı çerçevesinde Strateji ve Değerlendirme Toplantısı’nda bir araya geldi. Doğa Sigorta Yönetim ve İcra Kurulu, Bölge ve Departman Müdürlerinin katıldığı, Wyndham Grand İstanbul Levent’te bir gün boyunca süren toplantıda mevcut hedefler ve gelecek projeksiyonu için planlamalar görüşüldü.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı’nın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıda, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, yılın ilk yarısında elde edilen performans sonuçlarını ve gerçekleşen hedefleri yöneticiler ile birlikte değerlendirdi, strateji ve faaliyet planlamasında atılacak verimli kararlar alındı.

Toplantı programı kapsamında Doğa Sigorta Ailesinin uzun yıllardır bir parçası olan ve marka değerinin güçlenmesinde emek veren yöneticiler, kendilerine özel olarak hazırlanan kıdem plaketlerini Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’dan teslim aldılar.

Genel Müdür Yardımcıları ve Departman Müdürlerinin gün boyu gerçekleştirdikleri sunumlar ile branş bazlı üretim ve hedeflerin konuşulduğu toplantıda ortaya çıkan yeni fikirler ve geliştirici öneriler ile yol haritası yeniden belirlendi.

Yöneticiler, Strateji ve Değerlendirme Toplantısı ile birlikte pandemi nedeniyle verilen uzun bir aradan sonra yüz yüze toplantı yapmanın motivasyonunu yaşadılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X