Doğa Sigorta Sunar: “Hayatta Hiçbir Şey Hayatın Kendisi Kadar Şaşırtıcı Değildir”

The following two tabs change content below.
Doga Sigorta Prof 150x150 - Doğa Sigorta Sunar: "Hayatta Hiçbir Şey Hayatın Kendisi Kadar Şaşırtıcı Değildir"
Güncel konuları ve sektörel gelişmeleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda hayatın içerisinden bilgiler sunan bloğumuz her zaman sizinle!
Doga Sigorta Prof 150x150 - Doğa Sigorta Sunar: "Hayatta Hiçbir Şey Hayatın Kendisi Kadar Şaşırtıcı Değildir"

Yazarın En Son İçerikleri - Doğa Sigorta (Hepsini Gör)

Beklenmedik risklerin her an başımıza gelebileceğine dikkat çeken reklam filmimiz yayında! Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizi ve sevdiklerimizi güvende hissettiğimiz anlarda hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabiliriz. Siz de Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın, risklere karşı hazırlıklı olun.

Hayatta hiçbir şey hayatın kendisi kadar şaşırtıcı değildir. Ama siz yine de yeni reklam filmimizi izlerken şaşırmaya hazır olun!

Hayatın yolunda gittiğini düşündüğümüz, kendimizin ve sevdiklerimizin güvende olduğunu hissettiğimiz anlarda hiç hesapta olmayan risklerle karşı karşıya kalabiliriz. Doğa Sigorta Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile siz de hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alarak beklenmedik risklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz. COVID-19’dan kaynaklanan tedavi masraflarının da SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında sigorta süresi içinde, poliçe özel ve genel şartları kapsamında karşılandığı Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz geniş teminat seçenekleri ve bütçe dostu fiyatları ile sigortalılarımıza ve sigortalı adaylarımıza güven sunmaya devam ediyor.

Çok kıymetli bir ekip ile büyük keyifle çekimlerini gerçekleştirdiğimiz reklam filmimizi beğeninize sunar, başta değerli yönetmenimiz Erhan Baytimur ve kıymetli oyuncularımız Alper Atak, Abdül Süsler ve Gökçe Kerimoğlu olmak üzere reklam filmimizde emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

Yorumlar (1):

  1. Mahmud

    15 Kasım 2021 at 14:42

    Harika olmuş

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X