Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmanız İçin 7 Sebep

The following two tabs change content below.
Doga Sigorta Prof 150x150 - Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmanız İçin 7 Sebep
Güncel konuları ve sektörel gelişmeleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda hayatın içerisinden bilgiler sunan bloğumuz her zaman sizinle!

Son dönemlerin en çok tercih edilen sigorta türleri arasında yerini alan Ferdi Kaza Sigortası size olası bir kaza sonucu maddi kayıplarınız için avantajlar sunuyor. Bir hayat yaşıyoruz ve hiç beklenmedik olaylar bu hayatın kaçınılmaz bir yansıması. Her an her şeyin olabileceği bu yaşamımızda kendini ve sevdiklerini garantiye almayı kim istemez ki? Hiç beklenmedik bir anda gerçekleşen herhangi bir kaza tüm hayatımızın genel akış düzenini bozar. Sağlık masrafları, vefat veya sakatlık gibi üzücü durumlar kişiyi ve ailesini maddi/manevi altından kalkması çok güç bir yük altına sokabilir. Tam da bu noktada Ferdi Kaza Sigortası devreye giriyor ve beklenmedik kazaların sonuçlarına karşı güvence sağlıyor.

Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmanız İçin 7 Sebep

Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmanız İçin 7 Sebep

  1. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ani ve beklenmedik kazalar hayatımızın bir parçası. Ne kadar dikkat edersek edelim kaza geliyorum demiyor maalesef ve bir kazayla ansızın başbaşa kalabiliyoruz. Ferdi Kaza Sigortası yaptırmalısınız çünkü; olan bir kaza sonucu yaşam kaybı, kaza sonucu sürekli sakatlık durumlarına karşı sizi teminat altına alır.
  2. Ebeveynin ölümü veya ebeveynin sürekli sakatlığı durumunda çocuklarının eğitim masraflarının karşılanması amacıyla poliçede belirlenen bir süre boyunca yine belirlenen teminat sınırları dahilinde ödeme yapılması da mümkündür. Böylelikle sigortalı olan kişi ailesinin kendi geçirdiği kazadan dolayı zor duruma düşmesinin önüne geçecektir.
  3. Vefat veya sürekli sakatlık teminatları bir yana; kazanın sonucunda çıkacak tedavi masrafları, işsiz kalma sebebiyle gündelik tazminat, hukuksal koruma ve sigorta şirketinin destek yardım teminatları da ek prim karşılığında poliçe kapsamına alınır.
  4. Ferdi Kaza Sigortası’nı yalnızca bireysel/kişisel düşünmenize gerek yok. Mesela bir şirket sahibi ya da kendini güvence altına almak isteyen bir çalışansanız da Ferdi Kaza Sigortası’nın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Çalışanlarınızı bu sigorta türüyle oluşabilecek birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz.
  5. Tüm bunlar bir yana işinizle ilgili zorunlu sağlık sigortasının karşılamayacağı herhangi bir durumda da yine Ferdi Kaza Sigortası’nın sağladığı sayısız avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  6. Ferdi Kaza Sigortası’na ek teminatlar ile poliçe kapsamını genişletebilirsiniz. Ferdi kaza sigortası ek teminatları ile acil durumlarda sağlık hizmeti, kaza sonrası tedavi masrafları ve hastane süresi boyunca günlük tazminat gibi istisna süreçlerde bile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.
  7. Ferdi Kaza Sigortası için Doğa Sigorta ile iletişime geçerek teklif alabilir; aklınıza takılan tüm soru ve detayları öğrenebilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizle birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X