Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!

The following two tabs change content below.
Aslan Doga 150x150 - Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!
Galatasaray Doğa Sigorta takımı maskotu Aslan Doğa olarak, siz renktaşlarıma Doğa Sigorta blog sayfasında takımımız, etkinliklerimiz ve kendimle ilgili yazılar yazıyorum.

Doğa Sigorta ofisimizde büyük coşku ve neşe ile karşıladığımız oyuncular, kurumumuzun yönetimi ve çalışanlarımız ile tanışarak, sohbet etme fırsatı buldu.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Kırmızı ve Genel Müdürümüz Çoşkun Gölpınar‘ın ev sahipliğinde merkez ofisimizde düzenlenen organizasyona Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı, Basketbol Şube Menajeri Ömer Yalçınkaya, Başantrenör Ertuğrul Erdoğan, idari ve teknik kadro ile birlikte tüm oyuncular  katıldı.

a4fe9857 98b0 44a6 baa0 9d7f0230d73f - Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!

Takım oyuncularının ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Kırmızı;

Takım oyuncularının ziyaretinden memnuniyetini dile getirirken, ‘ Biz de onları sahada yalnız bırakmayacağız. Hem biz, hem taraftarlarımız beraber destekleyerek Galatasaray Doğa Sigorta’nın başarılarına başarı katacağız. Galatasaray Doğa Sigorta beraberliği, görüyoruz ki herkes tarafından mutlulukla karşılandı. Umarız bu mutluluğu şampiyonluklarla ve başarılarla daha da arttırır ve taçlandırırız. Amacımız ve gayretimiz bu yöndedir

Genel Müdürümüz Çoşkun Gölpınar; Galatasaray gibi köklü ve büyük bir kulüple böyle bir sponsorluğa sahip oldukları için mutluluk duyduklarını şu sözlerle ifade etti:

“Doğa Sigorta olarak böyle bir sponsorluğa sahip olduğumuz ve böyle bir organizasyona dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Bu iş birliğinin her iki tarafa da çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz.”

de7810f5 2775 4cb5 96f9 16bf8c4bdc7c - Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!
Takıma katkılarından ötürü Doğa Sigorta yönetimimize teşekkürlerini sunan Galatasaray Basketbol Şubesi yöneticileri, sponsorluk çalışmasına uzun yıllar devam etmek istediklerini aktarırken,  Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı şu sözlerle bu ziyaretin anlamını ifade etti;

“Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah daha uzun yıllar beraber hareket edeceğimizi ümit ediyorum. Sponsorluklar kısa vadeli olmamalı, bunun marka bilinirliği açısından da önemli olduğunu düşünüyorum. Hayırlı bir sene olmasını diliyoruz, seneye daha iyi bir takım kurmak için Nihat Bey ile çalışacağız. Onun destekleriyle İnşallah daha güzel günler göreceğiz.”

2e52cf8b 0b48 447c bcb3 299547e942f5 - Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!
Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, Doğa Sigorta’nın katkısının takıma mutluluk verdiğini belirtti ve şunları söyledi:

“Açıkçası bu birliktelikten dolayı çok mutluyuz. Sayın Nihat Kırmızı Bey’in enerjisi, Doğa Sigorta’nın bize katkısı, sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da bizi mutlu ediyor. Her dakika basketbol takımımızı nasıl ileriye götürebiliriz diye bir istişare halindeyiz. Sürekli bunun planları yapılıyor. Bizim de üstümüze düşen görevler var. Biz de bugün bu ziyareti gerçekleştirerek Doğa Sigorta’ya teşekkür etmek istedik. Onlar da sağ olsunlar bizi çok güzel ağırladılar. Umut ediyorum ki bu birliktelikten çok güzel sonuçlar gelecek. Galatasaray Basketbolu uzun yıllardır Türkiye’ye mal olmuş ilklerin kulübü ve takımı. Bizim bu başarıları daha yukarıya çekmek için böyle birlikteliklere ihtiyacımız olacak. Doğa Sigorta’ya tekrar teşekkür ediyorum.”

d0366e34 eeb9 4a00 bc89 317509f15ed0 - Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı, Merkez Ofisimizi Ziyaret Etti!
Başantrenör Ertuğrul Erdoğan ise bu organizasyon için teşekkürlerini iletirken şu ifadeleri kullandı:

“Her şeyden önce bizi burada ağırladıkları için Doğa Sigorta’ya teşekkür ediyoruz. Çok sıcak bir karşılama vardı burada. Biliyorsunuz artık basketbolda güçlü sponsorluk, bir markayla iş birliği çok önemli ve değerli. Ümit ediyorum ki biz de çok uzun yıllar sürecek kuvvetli bir birlikteliğin başlangıcındayız. Başlangıçta tabii her şey pozitif gelişir. Ümit ediyorum biz sahada Doğa Sigorta ve Galatasaray gibi iki güçlü markanın değerini arttıran şekilde basketbol oynarız. Umarım iki büyük marka da her geçen sene daha da güçlenerek, daha da büyük katkı yaparak ve şampiyonluğa doğru ilerleyen Galatasaray takımıyla beraber bu sponsorluğu pekiştirir. Buradaki en önemli nokta iki tarafın birbirini itmesi, birbirlerine olan ihtiyaçlarını, değerlerini ve beklentilerini en üst seviyeye taşıması. Bu anlamda bu birlikteliği ben çok önemsiyorum, umarım uzun süreli bir beraberlik olur”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X