AQDG3NjZkd8cMIT8A_w2g95UAJFzQ71v1W3q1Z1y5GY8dTSOoqOLpwUq5wxRRGh8YDR1NPa_6WoPwP09QInBLoxHT2gtvubGLNiKfJ8aR3GVc9AOGs7i5VcTIpnrByK

Sektörün Üniversitesi Olacağız

The following two tabs change content below.
Doğa Sigorta
Güncel konuları ve sektörel gelişmeleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda hayatın içerisinden bilgiler sunan bloğumuz her zaman sizinle!
Doğa Sigorta

Yazarın En Son İçerikleri - Doğa Sigorta (Hepsini Gör)

2014’ün i̇lk çeyreği̇nde faali̇yetleri̇ne başlayan Doğa Sigorta’nın CEO’su, başarili i̇ş i̇nsanimiz Nihat Kırmızı, “Tekafül” ve “Kefalet” sigortacılığı gi̇bi̇ bi̇rçok gi̇ri̇şi̇mle sektöre yön vermeye devam edi̇yor. Yeni̇li̇kçi̇ projeleri̇yle, i̇ş dünyasında adından sıkça söz ettiren Nihat Kırmızı, sağlık, eği̇ti̇m, gıda, tarım ve sanayi̇ de dahi̇l, bi̇rçok i̇ş kolundaki̇ grup şi̇rketleri̇ i̇le ülkemi̇z ekonomi̇si̇ i̇çi̇n büyük katma değer sağlıyor. Son olarak İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’ni̇n “Mütevelli̇ heyeti̇ başkanlığı” görevi̇ni̇ de üstlenen kırmızı, gelecek planlarını Busi̇ness Life’a anlattı. Röportajımız ve fotoğraf çeki̇mleri̇ i̇le çok yoğun ajandasında saatlerce vakti̇ni̇ almamıza rağmen mütevazi ki̇şi̇li̇ği̇nden i̇zler sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

Konuk Yazarlar
X