Yardım Tırlarımızı Depremden Etkilenen Şehirlere Ulaştırdık

The following two tabs change content below.
Güncel konuları ve sektörel gelişmeleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda hayatın içerisinden bilgiler sunan bloğumuz her zaman sizinle!

 

Ülkemizi sarsan büyük deprem felaketi ardından üzüntü içindeyiz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diler, hayat kurtaran görevli ve gönüllü vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

 

Bu zor süreçte depremzedelerimizin yaralarını sarmak için battaniye, kıyafet, ısıtıcı, hijyenik malzeme, bebek bezi, bebek maması ve dayanıklı gıda ürünleri yüklü yardım tırlarımızı, depremden etkilenen bölgelerimizdeki AFAD merkezlerine ulaştırdık, malzemelerin dağıtımını organize bir şekilde gerçekleştirdik.

 

Depremzedelerimizin yaralarını sarmak, ülkemizin bu zor sürecine destek olmak için tüm imkanlarımızı seferber ederek grup iştiraklerimiz İstanbul Topkapı Üniversitesi ve Doğa Hospital ile birlikte var gücümüzle çalışıyor, bölgede yer alan acente ve müşterilerimizin hasar ihbar ve işlemlerini önceliklendirerek hızla çözüm sağlıyoruz.

 

Bu zorlu günlerin üstesinden gelebilmek için, Tüm gücümüzle halkımızın yanındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deneyimli Konuk Yazarlarımız Sizler İçin Yazdı

X